Fujitsu Siemens

Fujitsu Siemens

Spoločnosť Fujitsu Siemens Computers patrí medzi špičkové európske počítačové spoločnosti. Je spoločným podnikom Fujitsu Limited a Siemens AG. Má rozsiahle výrobné kapacity v Nemecku a zamestnáva viac ako 7000 ľudí. Pole pôsobnosti je 25 krajín Európy, Stredného východu a Afriky. Fujitsi Siemens je jeden z predných dodávateľov profesionálnych PC, notebookov a pracovných staníc firemnej klientele. A v Európe je najväčším výrobcom počítačov pre domácich užívateľov a malé kancelárie. Firma sa zaoberá aj moderným riešením mobility užívateľov s okamžitým prístupom k aplikaciám na internete.

viac

Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

Články o značce Fujitsu Siemens

Fujitsu Lifebook UH572

Fujitsu Lifebook UH572

20.06.2012 | Ultrabooky by mali v tomto roku zažiť najväčšiu expanziu a postupne začnú ponúkať tieto kompaktné a tenké notebooky takmer všetci výrobcovia. K…

Fujitsu Siemens Lifebook Q2010 - predstavenie

Fujitsu Siemens Lifebook Q2010 - predstavenie

12.04.2007 | Elegantný a tenký dizajn a exkluzívne materiály, z ktorých je nový LIFEBOOK Q2010 od spoločnosti Fujitsu Siemens Computer vyrobený, budú priťahovať…

Ďalšie články

Katalóg Fujitsu Siemens

Srovnání s jinými notebooky

V katalógu 1012 notebookov Fujitsu Siemens

1.
2.
3.

Chýba Vám tu konkrétny model?

Nenašli jste model, který jste hledali? Budeme rádi, když nás upozorníte, abychom mohli model doplnit. Zároveň budete zařazeni do jednoměsíčního slosování o věcné dárky. Děkujeme.

 

Chýba Vám tu konkrétny model?


Sháníte tento nebo podobný model? DOPORUČUJEME:

1 33 34 35 36

37 64

Chýba Vám tu konkrétny model?

Napíšte recenziu

Tvořte s námi obsah tohoto webu a staňte se redaktorem! Zašlete nám Vámi napsanou recenzi/článek, který Vám po zkontrolování uveřejníme. Nejlepší přispěvatele zařadíme do ravidelného slosování o vstupenky do Aquapalace Praha!

 

viac

menej

menej značiek

Už raz ste hlasovali.

Odobrať možnosť

Model

Nerozhoduje

Musíte vybrať aspoň dva produkty na porovnanie.